Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Pracownik produkcji palet - Niemcy OGŁOSZENIE FIRMOWE

November 26, 2020 11:59 - Dam pracę - Polska
0.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Firma Praca dla Ciebie dla agencji zatrudnienia EuropaJOB posiadającej certyfikat o numerze rejestru 8455 poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik produkcji palet

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:

- obsługa maszyn do produkcji palet euro i innych
- praca fizyczna na linii produkcyjnej
- nadzór nad przebiegiem procesu
- kontrola jakości wyprodukowanych palet
- prace porządkowe

Wymagania:

- gotowość do pracy w systemie 4 zmianowym
- dyscyplina, pracowitość i uczciwość

Oferujemy:

- pracę w renomowanej międzynarodowej firmie
- pracę na pełny etat
- umowę o pracę tymczasową
- atrakcyjne wynagrodzenie – stawkę godzinową + dodatki (25% nocki, 50% niedziele, 100% święta)
- opiekę polskiego koordynatora

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami już dziś!
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu