CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Olsztyna i okolicy

Oleje do drewna - Timber Market OGŁOSZENIE FIRMOWE

October 8, 2019 12:21 - Pozostałe w dom i ogród - Warszawa

250.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Timber Market to firma, która sprzedaje tylko produkty najwyższej jakości z dziedziny stolarskiej, budowlanej oraz parkietowej i drewnianej.
Gigantyczną motywacją do założenia naszego sklepu jest długoletnie doświadczenie przy produktach dostępnych w naszym sklepie Timber Market. Doświadczenie, które każdego dnia nabywamy w trakcie prowadzenia naszej firmy bazującej na oferowanych produktach, pozwoliło nam pokazać Państwu tylko produkty o najwyższej jakości oferowanych artykułów.
Sprzedajemy produkty z branży stolarskiej, tylko najlepszych producentów, znanych i szanowanych w w dziedzinie stolarskiej. Główny nacisk kładziemy na oleje do drewna oraz kleje do drewna, takich firm jak: Osmo, Remmers, Adler, Kleiberit, Rakoll czy Sika.
W swojej ofercie mamy również woski do drewna, lazury, kleje do drewna ,kleje montażowe, kleje kontaktowe, wkręty ciesielskie, wkręty tarasowe, czy oleje do drewna. Jeżeli są Państwo zainteresowani asortymentem z naszego sklepu, zapraszamy do kontaktu mailowego, lub odwiedzenia naszej witryny internetowej.

Zachęcamy do kontaktu, oraz współpracy. Zapraszamy na naszą stronę www: Timber Market: timbermarket.pl - Timber Market - Oleje Osmo
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
12 zł 9 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.