Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Transport/Przeprowadzki

  Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

October 1, 2022 07:56 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno
0.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza marka Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Fabrykujemy fachowe usługi rolnicze jak i aplikujemy obsługą gospodarstw rolniczych.Na wszystkie produkowane profesje jak i usługi posiadamy zezwolenia i uprawnienia. Czas realizacji determinujemy wedle wymogów interesanta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem oraz załadunkiem towaru. Skupujemy biomasę z kukurydzy tudzież słomki zbożowej w miejscowości Choszczno.
Produkcja zboża i rzepaku- Nasza produkcja ma doświadczenie podtrzymane na uprawianiu wielu gatunków zbóż przydzielonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Zapewniamy wykwalifikowanych kierowców, spedytorów jak i wysokojakościowy rynsztunek. Transprty, które proponujemy to; Transport krajowy- Jest to wykonywanie usług w zakresie frachtu postaci albo rzeczy wehikułami, które są uwiecznione na obwodzie Polski.Transport międzynarodowy- Jest to transportowanie ludzi względnie rzeczy na terytorium innego kraju lub sprowadzanie spoza krawędzi do Polski.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.