CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Olsztyna i okolicy

Spawacz - Olsztyn

May 8, 2019 08:06 - Dam pracę - Olsztyn

1.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Zatrudnimy Spawaczy.

Wymagane:
- doświadczenie w zawodzie Spawacza,
- umiejętność czytania rysunków technicznych (konstrukcje stalowe).

Zadania na stanowisku:
- cięcie kształtowników stalowych na odczytany z rysunku wymiar,
- spawanie blach węzłowych i kratownicy wg dokumentacji projektowej,
- montaż konstrukcji stalowej,
- montaż płyty warstwowej bądź blachy trapezowej,
- nadzorowanie pracy podległych pracowników.

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- wynagrodzenie 4500 zł – 5000 zł netto/mies.,
- pracę stacjonarną w Olsztynie,
- dwie wolne soboty w miesiącu,
- zatrudnienie „od zaraz”,
- stałą współpracę.

Zainteresowany? Dzwoń do Justyny- 798 056 274. Odpowiadam również na SMS-y.

Nr wpisu do Rejestru: 13 471
82213
Ogłoszeń
12
Nieruchomości
102
Miast
3518
Użytkowników
806
Zarejestrowanych