CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Olsztyna i okolicy

Frezowanie, wycinanie laserem - Wycinamy.to OGŁOSZENIE FIRMOWE

May 7, 2019 15:47 - Usługi ślubne i wesele - Warszawa

1.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Jeśli szukasz firmy, która zajmuje się wycinaniem i frezowaniem, potrzebujesz nagrody dla dzieci na zawody sportowe, pamiątkowe tabliczki czy naklejki różnego typu znajdź w sieci firmę; wycinamy.to. Firma zajmuje się:
-Wycinaniem i frezowaniem (w drewnie, sklejce, MDF, PCV spienionym, dibondonie, plexi, PCV twardym i HIPS'ie)
-Wycinaniem po obrysie (folii samoprzylepnej, fluorescencyjnej, odblaskowej, do piaskowania a także folii okiennych, flex, flock i z papieru)
-Wycinaniem i frezowaniem laserem (drewno, sklejka, plexa) - ważną informacją jest to, że stół roboczy lasera jest bardzo duży - 420x300mm).
Ty przekazujesz zarys swojego projektu, specjalista wprowadza projekt na maszynę i w krótkim czasie Twoje zlecenie będzie gotowe. Dlaczego frezowanie i wycinanie właśnie w CNC? Dzięki maszynom numerycznym, można zrobić jedną np. tabliczkę z wygrawerowanym imieniem, ale i tysiąc, czy milion – i wszystkie będą identyczne! Właściwie projekt może być wysłany mailowo, firma odeśle gotowy projekt pod wskazany adres – wszystko więc można załatwić bez wychodzenia z domu, co daje wielką oszczędność czasu. http://www.wycinamy.to
100730
Ogłoszeń
12
Nieruchomości
102
Miast
4445
Użytkowników
1025
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.