CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Olsztyna i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 14, 2019 16:36 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza marka Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Fabrykujemy fachowe usługi rolnicze jak i aplikujemy obsługą gospodarstw rolniczych.Na wszystkie produkowane profesje jak i usługi posiadamy zezwolenia i uprawnienia. Czas realizacji determinujemy wedle wymogów interesanta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem oraz załadunkiem towaru. Skupujemy biomasę z kukurydzy tudzież słomki zbożowej w miejscowości Choszczno.
Produkcja zboża i rzepaku- Nasza produkcja ma doświadczenie podtrzymane na uprawianiu wielu gatunków zbóż przydzielonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Zapewniamy wykwalifikowanych kierowców, spedytorów jak i wysokojakościowy rynsztunek. Transprty, które proponujemy to; Transport krajowy- Jest to wykonywanie usług w zakresie frachtu postaci albo rzeczy wehikułami, które są uwiecznione na obwodzie Polski.Transport międzynarodowy- Jest to transportowanie ludzi względnie rzeczy na terytorium innego kraju lub sprowadzanie spoza krawędzi do Polski.
91169
Ogłoszeń
12
Nieruchomości
102
Miast
4004
Użytkowników
910
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.